Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra

Kadra Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie

Kierownik:
Marta Jasińska
tel. +48 94 3162 337, e-mail: kierownik@gops.bedzino.pl

Z-ca kierownika:
Ewelina Buda
tel. kom. 694-462-597, e-mail: e.buda@gops.bedzino.pl

Główny Księgowy:
Małgorzata Szemro
tel. +48 94 3162 337, e-mail: ksiegowosc@gops.bedzino.pl

Referent ds. kadr i płac:
Gabriela Kruszyńska
tel. +48 94 3162 337, e-mail: kadry@gops.bedzino.pl

Pracownicy socjalni:
Aleksandra Bodnar
tel. +48 94 3162 337 wewn. 24, e-mail: a.bodnar@gops.bedzino.pl
rejon pracy socjalnej: Komory, Smolne, Wierzchomino, Wierzchominko, Podbórz, Pakosław, Mączno, Miłogoszcz, Świercz, Strzeżenice, Ziębrze, Mścice

Joanna Cholewicz
tel. +48 94 3162 337, wewn. 22, tel. kom. 694-462 595, e-mail: j.cholewicz@gops.bedzino.pl
rejon pracy socjalnej: Borkowice, Dobre, Dobre Małe, Łasin Koszaliński, Łopienica, Uliszki, Pleśna, Słowienkowo, Skrzeszewo, Tymień, Wiciąże

Klaudia Żerdzińska
tel. +48 94 3162 337 wewn. 23, tel. kom. 694-462 595, e-mail: k.zerdzinska@gops.bedzino.pl
rejon pracy socjalnej: Barnin, Barninek, Dobiesławiec, Łubniki, Podamirowo, Przybyradz, Dobrzyca, Strzepowo, Strachomino
rejon pracy socjalnej: Będzino, Będzinko, Kiszkowo, Dworek, Kazimierz Pomorski, Popowo, Łekno, Zagaje, Stoisław, Kładno, Śmiechów

Asystent rodziny:
Daria Jóskowska
tel. +48 94 3162 337 wewn. 23, tel. kom. 784-974 916, e-mail: d.joskowska@gops.bedzino.pl

Świadczenia rodzinne:
Dorota Sosna
tel. +48 94 3162 337 wewn. 21, tel. kom. 694-462 594,  e-mail: d.sosna@gops.bedzino.pl

Świadczenie wychowawcze:
Marzena Smorga

tel. +48 94 3162 337 wewn. 21, e-mail: m.smorga@gops.bedzino.pl

Fundusz alimentacyjny:
Marzena Smorga
tel. +48 94 3162 337 wewn. 21, e-mail: m.smorga@gops.bedzino.pl

Dodatek osłonowy:
Ewelina Bondarowicz

tel. +48 94 3162 337 wewn. 21, e-mail: e.bondarowicz@gops.bedzino.pl

 

 

Zegar

Kalendarium

Wrzesień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny