Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra

Kadra Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie

 Kierownik GOPS Będzino:
Adam Czycz
tel. +48 94 3162 337 wew. 28, e-mail: kierownik@gops.bedzino.pl

Główny Księgowy:
Małgorzata Lipko
tel. +48 94 3162 337, e-mail: ksiegowosc@gops.bedzino.pl

Referent ds. kadr i płac:

tel. +48 94 3162 337, e-mail: kadry@gops.bedzino.pl

Pracownicy socjalni:

Monika Graczyk
tel. 94 3162 337 wewn. 24, e-mail: m.graczyk@gops.bedzino.pl
rejon pracy socjalnej: Dobiesławiec, Dobre, Dobre Małe, Łubniki, Mścice, Miłogoszcz, Podamirowo, Przybyradz, Skrzeszewo, Strzeżenice, Stoisław, Świercz, Uliszki, Wiciąże

Joanna Cholewicz
tel. 94 3162 337, wewn. 24, tel. kom. 694-462 595, e-mail: j.cholewicz@gops.bedzino.pl
rejon pracy socjalnej: Dobrzyca, Mączno, Pakosław, Podbórz, Popowo, Strachomino, Strzepowo, Smolne, Wierzchomino. Wierzchominko, Ziębrze

Klaudia Żerdzińska
tel. 94 3162 337 wewn. 25, tel. kom. 694-462 595, e-mail: k.zerdzinska@gops.bedzino.pl
rejon pracy socjalnej: Będzino, Będzinko, Borkowice, Dworek, Kazimierz Pomorski, Łekno, DPS, Prace społeczno- użyteczne, bezdomni

Dorota Sosna
tel. 94 3162 337 wew. 23, tel. kom. 694-462-594, email: d.sosna@gops.bedzino.pl
rejon pracy socjalnej: Barnin, Barninek, Kiszkowo, Kładno, Łasin Koszaliński, Łopienica, Pleśna, Słowienkowo, Śmiechów, Tymień, Zagaje

Asystent rodziny:
Natalia Markowska
tel. 94 3162 337 wewn. 26, tel. kom. 784-974 916, e-mail: n.markowska@gops.bedzino.pl

Świadczenia rodzinne:
Ewelina Bondarowicz
tel. 94 3162 337 wewn. 26, tel.  e-mail: e.bondarowicz@gops.bedzino.pl

Świadczenie wychowawcze:
Marzena Smorga

tel. 94 3162 337 wewn. 23, e-mail: m.smorga@gops.bedzino.pl

Fundusz alimentacyjny:
Marzena Smorga
tel. 94 3162 337 wewn. 23, e-mail: m.smorga@gops.bedzino.pl

Dodatki mieszkaniowe, Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora, Stypendia

Marzena Smorga

tel. 94 3162 337 wew. 23, e-mail: m.smorga@gops.bedzino.pl

Aspirant pracy socjalnej ds. świadczeń socjalnych

Katarzyna Kowalska

tel: 94 3162 337 wew. 20, e-mail: k.kowalska@gops.bedzino.pl

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2023
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny